1 of 9

Slide Notes

DownloadGo Live

Maths Project

Published on Feb 05, 2016

No Description

PRESENTATION OUTLINE

MATHS PROJECT

BY ANGUS
Photo by Zeusandhera

FLIGHTS

  • My flights will cost $800 there. Return is $980.
  • We leave @2:30 and arrive @6:00
  • We are flying with Qantas.
Photo by Aero Icarus

APARTMEMTS

  • The apartments price
  • The apartments price is $4106 for a week.
  • It includes buffet, bar ,pool ,shopping centre, penthouse and cinema.
Photo by Michael Dawes

THEME PARKS

  • Wet n Wild costs $360
  • Sea world costs$360
  • Movie World costs $360
  • Dream world costs $419
  • White water world $400

CAR HIRE

  • The car hire will cost $8000.
Photo by Supermac1961

SURF LESSONS

  • Two adults cost $118.
  • Two adults cost $118.
  • Two kids cost $110.
  • Two kids cost $110.
Photo by JD Hancock

JET SKI HIRE

  • Adults cost $105.
  • Kids cost $105.
  • Kids cost $105.
Photo by Flavio~

WORKING OUTS

THANKS FOR WATCHING

BY ANGUS O'LOUGHLIN
Photo by Axion23