PRESENTATION OUTLINE
Inleiding:
Wij hebben het over Eurydice. we hebben weinig informatie gevonden, maar we konden nog net gaan de plaatjes er voor laten afbeelden.
INHOUD
- 1. Voordat ze stierf ๐
- 2. Hoe ze stierf ๐ฑ
- 3. nadat ze stierf๐
- 4. Plaatjes ๐
- 5.quiz โ
โ
VOORDAT ZE STIERF๐
Eurydice was de vrouw van Orpheus uit de mythologie. Ze was de mooiste bosnimf die er was. Haar man was een muzikant en vond haar toen hij in het bos liep. Het werd liefde op het eerste gezicht ๐
Hoe ze stierf ๐ฑ
Toen ze op de trouwdag in het bos liep, kwam ze aristaios tegen. Die wou haar verleiden, maar eurydice vluchte. Per ongelijk stapte ze op een adder die haar beet. Daardoor stierf ze
Nadat ze stierf ๐
Orpheus werd zo verdrietig dat hij naar de onderwereld ging om haar terug te halen bij Hades. Hades zei dat hij haar mee mocht nemen, maar als hij terwijl hij naar buiten loopt naar hij kijkt. Zal ze terug gaan naar hem.
HIER ZIE JE ORPhEus EURYDICE MEENEMEN UIT de onderwereld
HIER ZIE JE oRPHEUS EN EURYDICE SAMEN
HIER LOPEN oRPHEUS EN EURYDICE SAMEN
HIER STIERF EURYDICE DOOR EEN BEET VAN EEN SLANG
HIER KEEK ORPHEUS OM EN VERDWEEN EURYDICE
Untitled Slide
- A: doordat ze viel
- B: door een beet van een slang
- C: doordat ze werd vermoord door Aristraios
Het andwoord is natuurlijk
B
Ze is gebeten door een slang
Untitled Slide
- A: hier werd Eurydice gehaalt door orpheus
- B:hier stierf Eurydice
- C: hier speelde Orpheus om hades over te halen
Untitled Slide
- A: een boself
- B: een bosnimf
- C: een bosfeetje